Dinozaur zabawka Triceratops, Janod, drewniany, 5 elementów

Wysyłka w 24h!

Cena: 46,00 zł
Dostępność: 0 szt.
Producent:
Poleć:
Opis

Triceratops drewniany do złożenia, Janod – kreatywna zabawka dla dzieci

Triceratops drewniany do złożenia Janod to super pomysł na prezent dla dziecka, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Drewniana zabawka składa się z 5 elementów, które trzeba ze sobą połączyć, aby zbudować dinozaura. Pomarańczowy kolor sprawia, że zabawka jest uniwersalna. Produkt ten pozwala na poznawanie kształtów i kolorów, dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo – dotykową. Ponadto zabawka rozwija pomysłowość i pobudza do tworzenia ciekawych historii.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wymiary produktu i opakowania:14,9 cm x 5,9 cm x 6,1 cm,
  • waga produktu: 0,12 kg,
  • rekomendowany wiek: 2-6 lat,
  • ilość elementów: 5,
  • bezpieczeńswo: potwierdzone certyfikatami EN71-1, EN71-2, EN71-3, REACH. 

Firma Janod od bliska 50 lat zajmuje się projektowaniem zabawek dla dzieci, wykorzystując do tego najlepszej jakości materiały, łącząc elementy francuskiego designu i innowacyjnych technologii.Kazda dziecko znajdzie w ofercie coś dla siebie

Informacje dodatkowe
SKU J08226
Płeć dziecka Chłopiec, Dziewczynka
Wiek (min) 2
Wiek (max) 6
Przedział wiekowy 1-3, 3-6
opcja kup
Recenzje

Od Karol, dodane: 23.07.2018

Ocena produktu
Moje dzieci bardzo lubią zabawki, które trzeba w jakiś sposób układać i tworzyć z nich jakieś historie. Kupując drewnianego dinozaura, kierowałem się właśnie ich zainteresowaniami. Jako tata mogę potwierdzić, że dinozaur jest naprawdę dobrze wykonany i pobudza kreatywność moich dzieciaków, więc jak najbardziej na plus.
Dodaj swoją recenzję