Dostawa

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami dostawy w naszym sklepie. Poniżej znajdują się dane na temat czasu dostarczenia przesyłki i realizacji zamówienia, kosztów dostawy, sposobów dostawy, jakie oferujemy i inne informacje.

Opcje dostawy

Na lulkowo.pl oferujemy 2 metody dostawy:

  • Firma kurierska - nasze przesyłki dostarcza sprawdzony partner, DPD Polska lub inna firma kurierska.

  • Odbiór osobisty - zapraszamy do odwiedzenia nas na warszawskim Wilanowie przy ulicy Sarmackiej 12/3.

Czas realizacji zamówienia i dostarczenia przesyłki

Przy zamówieniach złożonych w godzinach porannych w dniu roboczym, kompletujemy i nadajemy paczkę do wysyłki jeszcze tego samego dnia. Wtedy paczka na terenie Polski dociera w następnym dniu roboczym.

Przy zamówieniach złożonych w drugiej połowie dnia lub w dzień świąteczny, zamówienie kompletowane jest następnego dnia roboczego, a czas dostarczenia wydłuża się o jeden dzień roboczy.

Koszty dostawy

Przy wyborze firmy kurierskiej oferujemy stałą opłatę za dostawę - 17,50 zł brutto (za jedną przesyłkę). Przy zakupach powyżej 400 zł nie pobieramy żadnych opłat za dostarczenie przesyłki.

Śledzenie przesyłki

Naszym klientom oferujemy możliwość śledzenia przesyłki, którą udostępnia nasza firma kurierska DPD Polska. Paczkę można śledzić na stronie DPD Polska lub innej wskazanej firmy kurierskiej po podaniu numeru przesyłki, który prześlemy w osobnym mailu z potwierdzeniem wysłania zamówienia.

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat realizacji zamówienia?

Zapraszamy do kontaktu na naszym Facebooku lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiadamy w przeciągu kilkunastu minut.