O nas

Lulkowo.pl to sklep z drewnianymi zabawkami dla dzieci

Sklep założyliśmy na początku 2017 roku, początkowo nazywaliśmy się Rent a Toy. Dzisiaj jako Lulkowo.pl chcemy dzielić się naszą pasją do drewnianych zabawek z wszystkimi rodzicami.

Naszą misją jest sprawianie radości dzieciom. Wierzymy, że możemy to uczynić bez supernowoczesnych gadżetów i komercyjnych produktów znanych z reklam. W naszym sklepie znajdziecie produkty ekologiczne, wykonane z wysokiej jakości drewna i innych materiałów - zabawki, które być może pamiętacie jeszcze z Waszego dzieciństwa, ale które zachowały swoją duszę i czar.

W naszym sklepie oferujemy zabawki od kilku wybranych producentów, którzy przekonali nas podobną misją, jak nasza. Wiemy, że dzieci kochają nasze zabawki, dlatego cały czas poszukujemy nowych ciekawych propozycji, zawsze pamiętając aby spełniały one najwyższe normy bezpieczeństwa.

Od początku działalności udało nam się pozyskać wiele wspaniałych zabawek kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Za każdym razem, gdy dobieramy zabawki, myślimy o tym, aby nie tylko przynosiły one radość, ale także aby wspierały rozwój dziecka.

Lulkowo.pl to nie tylko sklep z zabawkami. To także wypożyczalnia zabawek, które możecie wypożyczyć nawet na 2 miesiące.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej krainy zabawek, a także do kontaktu. Jesteśmy cały czas do Waszej dyspozycji na Facebooku, mailowo i telefonicznie.

Monika i Andrzej, właściciele sklepu Lulkowo.pl