Sorter dla dzieci Autobus ABC, Small Foot, drewniany, 3-6 lat

Wysyłka w 24h!

Cena: 144,00 zł
Dostępność: 0 szt.
Producent:
Poleć:
144,00 zł
Opis

Sorter czyli drewniana zabawka dla 3-latka to edukacja poprzez zabawę

Drewniany dwupoziomowy autobus w kolorze czerwonym to tzw. sorter kształtów, czyli edukacyjna zabawka, dzięki której dziecko uczy się alfabetu i poprawia motorykę dłoni. Zabawa polega na wpuszczeniu do autobusu zwierzątek przez odpowiednie dla ich kształtu dziurki – to proste zajęcie stymuluje rozwój dziecka. Wrzucając zwierzątka  przez dziurkę, dziecko uczy się również alfabetu, ponieważ przy każdym kształcie zwierzątka znajduje się jedna z literek alfabetu.

Najważniejsze informacje o produkcie:

  • wiek: 3 – 6 lat,
  • materiał: drewno,
  • wymiary: ok. 11 cm x 34 cm x 19 cm.

Zabawki edukacyjne to najlepszy wybór dla małych dzieci. Oprócz zabawy dziecko poznaje świat i nabywa nowych umiejętności. Tego typu zabawki dla dzieci pozytywnie wpływają na rozwój maluchów.

Sorter oraz wszystkie elementy składowe zostały wykonane z wysokiej jakości drewna lakierowanego, dlatego też świetnie nadają się na prezent dla dziecka

Informacje dodatkowe
SKU SF5285
Płeć dziecka Chłopiec, Dziewczynka
Wiek (min) 3+
Wiek (max) Nie
Przedział wiekowy 3-6
opcja kup
Recenzje

Od Marek, dodane: 07.06.2018

Ocena produktu
Synek chętnie bawi się tym sorterem, przy okazji poprawia swoje zdolności manualne oraz poznaje literki. Myślę, że to dobre połączenie jeśli dziecko uczy się przez zabawę. Mogę dodać jeszcze, że zabawka jest solidnie wykonana w kolorystyce, która zachęca do zabawy.
Dodaj swoją recenzję