Zabawka edukacyjna muzyczny stolik z instrumentami Sevi, 12m+

Wysyłka w 24h!

Cena: 244,00 zł
Dostępność: 0 szt.
Producent:
Poleć:
Opis

Stół z interdyscyplinarnymi instrumentami to zaproszenie do świata muzyki

Multiaktywny stolik z instrumentami od firmy Sevi wydaje proste i charakterystyczne dźwięki, które maluchy z łatwością zapamiętują. Ten magiczny stoli nie tylko gra różne melodie, ale też zachęca dziecko do innej zabawy. Stolik ten zamieszkują dzikie zwierzęta, które pomagają odkrywać świat najmłodszym. Ponadto ta zabawka edukacyjna wyposażona jest jeszcze w kalejdoskop, lusterko, grzechotkę i młotek, dzięki czemu zabawa jest radośniejsza.

Najważniejsze informacje o produkcie:

  • wymiary 37 cm x 29 cm x 37 cm,
  • materiał: drewno,
  • liczba elementów: 1,
  • rekomendowany wiek: 1+

Dziecko, bawiąc się tą drewnianą zabawką, nabywa nowe umiejętności. Przede wszystkim rozwija zdolności manualne, myślenie przyczynowo-skutkowe i pamięć do dźwięków.

Drewniany stolik od producenta zabawek, firmy Sevi cechuje się wysoką jakością drewna, innowacyjnością i starannością wykonania. To świetny pomysł na prezent dla dziecka.

Informacje dodatkowe
SKU S82943
Płeć dziecka Chłopiec, Dziewczynka
Wiek (min) 18m+
Wiek (max) Nie
Przedział wiekowy 1-3, 3-6
opcja kup
Recenzje

Od Marcin, dodane: 13.06.2018

Ocena produktu
Nabyłem ten stolik muzyczny jako prezent dla swojego siostrzeńca. Zauważyłem, że zabawka jest tak skonstruowana, żeby zachęcać szkraba do zabawy. Moją uwagę zwróciło też to, że dziecko rozwija swoje umiejętności manualne czy pamięciowe kiedy się nią bawi.
Dodaj swoją recenzję