Duża motoryka

Duża motoryka – zabawki edukacyjne dla dzieci

Wartościowe zabawki motoryczne, które wspomogą właściwy rozwój Twojej pociechy. W ofercie przygotowaliśmy motoryczne zabawki edukacyjne, które pozwolą Twojemu dziecku rozwijać zdolności manualne, co w przyszłości zaowocuje łatwiejszą nauką pisania, liczenia i kojarzenia. Doskonale sprawdzą się one do szlifowania umiejętności technicznych oraz poznawania pierwszych kształtów.
 
Wszystkie produkty dostępne w kategorii „duża motoryka” pozwolą na trening motoryczny już najmłodszym, ponieważ nie zawierają niewielkich elementów, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu dziecka. Oferowane zabawki z drewna rozwijają wyobraźnię i pozwalają kreatywnie zorganizować zabawę. Podczas zabawy mózg Twojej pociechy będzie odpowiednio stymulowany. Maluch nauczy się odróżniać różne mechanizmy, co pozytywnie wpłynie na jego późniejszy rozwój oraz odkrywanie talentów. Zabawki z zakresu dużej motoryki Manhattan Toy i innych cenionych na rynku marek są o wiele bardziej wartościowe niż elektroniczne kolejki czy samochodziki, które w żaden sposób nie oddziałują na połączenia mózgowe maluszka.
 
Zabawki rozwojowe pozwalają dziecku odpowiednio stymulować zdolności pokonywania oporu zewnętrznego (siłę), szybkość, gibkość, różnicowanie ruchów, rytm. Jednocześnie oferowane zwierzątka, pojazdy, dinozaury oraz inne zabawki motoryczne są kolorowe i atrakcyjne dla dziecka, dlatego zabawa z ich wykorzystaniem nigdy nie będzie nudna.
 
Zapoznaj się z oferowaną kolekcją drewnianych zabawek motorycznych i sprytnie połącz zabawę z rozwojem Twojej pociechy. Wspólnie ze sklepem lub wypożyczalnią Rent a Toy skomponuj wartościowy zestaw dla swojego dziecka.

Wyświetlone 12 z 15 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wyświetlone 12 z 15 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2