Puzzle

Puzzle edukacyjne dla dzieci – sensoryczne i klasyczne

Oferujemy szeroki wybór puzzli dla dzieci w różnym wieku. W sklepie i wypożyczalni Rent a Toy rodzice znajdą produkty Janod, Sevi i innych marek słynących z zabawek w umiejętny sposób łączących wartości rozrywkowe z edukacyjnymi.
 
Nasze drewniane puzzle podłogowe w walizkach idealnie sprawdzą się dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Składają się one z różnej ilości elementów, których dopasowywanie uczy dziecko rozpoznawania kształtów i kolorów, pobudza zdolności kreatywne. Układanie puzzli doskonale sprawdzi się również jako trening dla pamięci i cierpliwości oraz zabawa, która pobudzi rozwój logicznego myślenia. W ofercie posiadamy puzzle o różnej tematyce (zwierzątka, wróżki, pojazdy, literki), dzięki czemu rodzice bez problemu mogą dopasować zestaw zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.
 
Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy wyjątkowe puzzle magnetyczne pozwalające szybko ułożyć mapę świata wraz z figurkami najbardziej znanych budowli oraz puzzle z literkami. Dla maluszków doskonale sprawdzą się puzzle sensoryczne. Ich powierzchnia pokryta jest specjalną warstwą, dzięki czemu dziecko rozwija zmysł dotyku (maluch może np. poczuć strukturę futerek układanych zwierząt). Doznania empiryczne integrują zmysł dotyku, wzroku i słuchu, ponieważ niektóre zestawy puzzli sensorycznych zostały wzbogacone o dźwięki. To sprawia, że zabawa nabiera zupełnie nowego charakteru, a zabawki rozwojowe posiadają wartości edukacyjne, których nie sposób przecenić.
 
Zapoznaj się z oferowanymi puzzlami edukacyjnymi dla dzieci i wybierz zestaw idealnie dopasowany do wieku oraz stopnia rozwoju Twojej pociechy.

Wyświetlone 12 z 41 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Wyświetlone 12 z 41 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4