Tablice edukacyjne

Tablice edukacyjne dla dzieci

Tablice edukacyjne dostępne w naszej ofercie pozwalają połączyć naukę i zabawę. Sprawdzą się one jako prezent dla dzieci w różnym wieku. W ofercie przygotowaliśmy tablice edukacyjne dla dzieci od 3 do 6 lat oraz od 6 do 9 lub od 9 do 12 lat. Każda tablica pomaga rozwijać kreatywność i stanowi doskonałe wsparcie w nauce literek i cyferek.
 
W sklepie i wypożyczalni Rent a Toy przygotowaliśmy szeroki wybór tablic z drewna, które idealnie sprawdzą się do nauki pisania i czytania oraz dwustronnych tablic magnetycznych w zestawach z pisakami, którymi dziecko może pisać lub malować. Oferowane tablice Goki, Janod, Sevi, Viga rozwijają talenty artystyczne, posiadają szereg różnych funkcji, które pozwalają dziecku obrysowywać kształty, malować kredą, układać wyrazy z magnetycznych literek, liczyć klocki czy rysować znikopisem. W ten sposób domowa zabawa stanie się znakomitym wstępem do przedszkolnej i szkolnej edukacji.
 
Tablice magnetyczne typu walizeczka są mobilne i bardzo poręczne, dlatego taka edukacja sprawdzi się także jako rozrywka podczas podróży, gdy maluch się nudzi. Dla najmłodszych idealne są tablice do sortowania kolorów marki Goki z obracanym kołem i kolorowymi kulkami. Przedszkolakom dedykowane są m.in. tablice z klockami do liczenia (dziecko nakłada drewniane pierścienie na specjalne patyczki).
 
Zapoznaj się z możliwościami, które dają oferowane tablice edukacyjne i skorzystaj z oferty Rent a Toy. Z naszymi zabawkami domowa edukacja przemieni się w pasjonującą przygodę.

Wyświetlone 12 z 21 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wyświetlone 12 z 21 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2