Układanki edukacyjne

Układanki edukacyjne dla dzieci

Drewniane układanki doskonale sprawdzą się dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Każda układanka dostępna w ofercie sklepu i wypożyczalni online Rent a Toy to w pełni bezpieczna zabawka, która łączy wartości rozrywkowe i edukacyjne. Nasze układanki edukacyjne dla dzieci aktywnie wspomagają ich rozwój, pobudzają talenty artystyczne oraz zdolności manualne.
 
W ofercie posiadamy układanki Janod i innych cenionych w branży marek słynących z produkcji zabawek, które są przyjazne dla dziecka, a zarazem pozwalają rozwijać kreatywność, ćwiczyć zdolności manualne rączek, szlifować spostrzegawczość oraz cierpliwość. Układanki z drewna mają różne kolory i kształty, doskonale zastąpią one klocki, a zarazem mogą stanowić wstęp do zabawy puzzlami.
 
Dla maluszków doskonale sprawdzą się drewniane zwierzątka oraz układanki pozwalające budować swoją własną farmę, las lub morze pełne rybek. Różne wzory i kolory przyciągają uwagę dziecka, a dopasowywanie zwierzątek w odpowiednie otwory na planszy uczy rozpoznawania kształtów, ćwiczy motorykę oraz zręczność. W ofercie nie zabrakło także propozycji dla małych fanów prehistorycznych gadów, dzieci uwielbiających zabawę pojazdami, miłośniczek mody czy dziecięcych „podróżników” zainteresowanych zwierzątkami egzotycznymi (układanki z żyrafami, krokodylami, małpkami, lwem itp.).
 
Przedszkolakom do gustu powinny przypaść układanki 3D oraz zabawki z magnetycznymi figurkami, które należy odpowiednio przytwierdzić do planszy.
 
Przejrzyj układanki drewniane o różnej tematyce i spraw, że zabawa wniesie w życie Twojego dziecka wiele wartości, rozwinie wyobraźnię oraz nauczy je logicznego myślenia. Ktoś powiedział, że edukacja musi być nudna? Układanki dostępne w ofercie Rent a Toy są zaprzeczeniem tej tezy.

Wyświetlone 12 z 86 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Wyświetlone 12 z 86 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5