Zabawki do nauki chodzenia

Zabawki do nauki chodzenia dla dzieci

Szeroki wybór zabawek, które pomogą Twojemu maluszkowi w nauce chodzenia. Wszystkie zabawki do nauki chodzenia dla dzieci dostępne w ofercie sklepu online i wypożyczalni Rent a Toy posiadają odpowiednie certyfikaty, są w pełnie bezpieczne i pozwalają maluszkowi sprawnie stawiać pierwsze kroki.
 
Rodzice znajdą u nas różne chodziki, pchacze i specjalne zabawki do ciągnięcia, które dają dziecku oparcie dodając jednocześnie odwagi do pokonywania coraz większych odcinków. Nasze zabawki z drewna wspierają naukę chodzenia oraz kształtowanie właściwej postawy. Wiele z nich posiada dodatkowe funkcje edukacyjne, dzięki czemu maluszek uczy się nie tylko prawidłowego stawiania stóp oraz utrzymania równowagi, ale i poznaje kształty, kolory oraz dźwięki. W ten sposób zabawki pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, pomagają mu opanować zdolności koordynacji ruchowej oraz koordynacji na linii oczy-ręka.
 
Drewniane chodziki doskonale sprawdzą się dla dzieci w wieku od 18 miesięcy (maluszek nie może całego ciężaru ciała przenosić na zabawkę). Posiadają one wiele dodatkowych funkcji – sygnały dźwiękowe, klocki i układanki do ćwiczenia motoryki oraz zdolności manualnych, kolorowe zwierzątka czy owady rozwijające kreatywność i spostrzegawczość. Drewniane pchacze to doskonałe zabawki kształtujące prawidłową postawę, a koniki na kiju i zwierzątka czy pojazdy do ciągnięcia pozwalają dziecku zachować równowagę, odpowiednio napinać wszystkie mięśnie podczas chodzenia oraz zachęcają maluszka do pokonywania odległości razem z ulubioną zabawką.
 
W ofercie posiadamy zabawki Done by Deer, Goki, Janod, Viga i innych znanych marek słynących z umiejętnego połączenia rozrywki z walorami edukacyjnymi. Zapoznaj się z ofertą Rent a Toy i zadbaj, aby Twoje dziecko śmiało stawiało swoje pierwsze kroki.

Wyświetlone 12 z 39 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Wyświetlone 12 z 39 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4