Rowerki biegowe

Drewniane rowerki biegowe dla dzieci

Oferujemy rowerki biegowe, które doskonale sprawdzą się dla maluszków. Drewniane rowerki biegowe dla dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu i wypożyczalni rozwijają umiejętności ruchowe, pozwalają dziecku ćwiczyć równowagę oraz trenować mięśnie. Takie umiejętności są nieocenione podczas późniejszej nauki jazdy na klasycznym rowerze.
 
W naszej ofercie bez problemu znajdziesz idealny rowerek biegowy dostosowany do wieku i wzrostu Twojej pociechy. W sprzedaży posiadamy zabawki Janod, Sevi i innych firm słynących z najwyższej jakości wykonania oraz projektów łączących walory rozrywkowe z edukacyjnymi.
 
Dla dzieci już od pierwszego roku życia idealne będą rowerki na czterech kółkach. Są to kolorowe zabawki drewniane z drewna dla dzieci, które wspomogą naukę chodzenia i rozwój mięśni. Dla nieco starszych maluszków lepsze będą nasze rowerki trójkołowe, a kilkulatki z pewnością będą zachwycone dwukołowymi rowerami biegowymi wyposażonymi w pompowane koła. Taki rower ma sportowe kształty i do złudzenia przypomina klasyczną wyścigówkę.
 
Wszystkie rowerki biegowe posiadają zwrotne kierownice i wygodne siodełka. Zabawki są w pełni bezpieczne, a szeroki wybór wzorów i kolorów (m.in. rowerki ze zwierzętami czy stylizowane na pojazdy) sprawia, że wśród dostępnych modeli każdy rodzic znajdzie idealny rowerek dla swojej pociechy.
 
Porównaj dostępne i zabawki i zafunduj swojemu maluszkowi pierwszy rowerek. Być może kiedyś Twoje dziecko zostanie prawdziwym mistrzem drogi?

Wyświetlone 12 z 14 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wyświetlone 12 z 14 produktów

Strona:
  1. 1
  2. 2